Paul Osipow målning

Paul Osipow målning
Paul Osipow målning
Paul Osipow målning
Paul Osipow målning
Paul Osipow målning
Paul Osipow målning

Klubbat för:

4 800 EUR

Utropspris

4 000 EUR

PAUL OSIPOW (född 1939) "röd kvadrat", a tergo signerad samt daterad -91-92, akryl på duk, 120x120 cm

823698

2020-10-18