Gideon Börje oljemålning

Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GIDEON BÖRJE (1891-1965), Kustmotiv med berg, signerad G. Börje, olja på duk 52 x 64 cm

Duklagning

823699

2020-10-11