DOCKSKÅP

DOCKSKÅP
DOCKSKÅP
DOCKSKÅP
DOCKSKÅP
DOCKSKÅP
DOCKSKÅP
DOCKSKÅP
DOCKSKÅP
DOCKSKÅP
DOCKSKÅP
DOCKSKÅP
DOCKSKÅP
DOCKSKÅP
DOCKSKÅP
DOCKSKÅP
DOCKSKÅP

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DOCKSKÅP med inredning, varierande åldrar, ca 1880-1930-tal, bestående av skåp i 3 våningar, låda undertill, diverse möbler och tillbehör, bl.ar 3 möbler i walterhausen stil, 2 sängar i metall, symaskin, blommbord, tavlor, taklampor, mm, skåpets höjd ca 131, 68x32 cm

Nyckel saknas till skåpet, diverse skador, enstaka delar senare

823714

2020-10-11