Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
LOCKURNA, porslin, Kina, Qingdynastin, Qianlong (1736-95), dekor i underglasyrblått av flodlandskap, höjd 27 cm.
Skador, lagningar.
823729
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här