Silverbestick

Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

BESTICK, 17 dlr, silver, GAB, Stockholm, 1900-tal, bestående av: 10 bordsskedar, 6 kaffeskedar, 1 moccasked, vikt ca 485 g

Monogram, slitage

823732

2020-10-11