Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
BESTICK, 17 dlr, silver, GAB, Stockholm, 1900-tal, bestående av: 10 bordsskedar, 6 kaffeskedar, 1 moccasked, vikt ca 485 g
Monogram, slitage
823732
2020-10-11