Supkoppar 2 st samt saltkar i silver

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SUPKOPPAR, 1 par, 1700-tal, SALTKAR, 1800-tal, Ryssland, silver, tumlare stämplade CBW, höjd ca 4,5 cm, vikt ca 91 g

Bucklor, handtag med skador

823736

2020-10-11