Bankett

Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett
Bankett

Klubbat för:

1 900 SEK

2 500 SEK

BANKETT, 1900-talets första del, Karl Johan-stil, vitmålad, sitthöjd ca 43, längd 137 cm

Senare bemålad, bruksslitage

823747

2020-10-11