Carl Johan Fahlcrantz oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL JOHAN FAHLCRANTZ (1771-1861): Boskap i aftonskymning, signerad C.J Fahlcrantz, samt otydligt daterad, olja på duk, ca 29x38 cm

Krackeleringar, tryckskador från duk

823751

2020-10-11