Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HELMUT MANTEL (1925-1979), olja på duk, Komposition med segelbåtar, signerad EH Mantel, olja på duk, bildmått, ca 102 x 136 cm
duk med smärre ojämnheter.
823754
2020-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här