Helmut Mantel

Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HELMUT MANTEL (1925-1979), olja på duk, Komposition med segelbåtar, signerad EH Mantel, olja på duk, bildmått, ca 102 x 136 cm

duk med smärre ojämnheter.

823754

2020-10-11