Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSSTAKE, s.k. Lysekärring, 1800-tal, allmoge, järnsmide, stativ av furu, ställbar höjd ca 100-140 cm
Ingår i temaauktionen Allmoge
Åldersrelaterat slitage,
823758
2020-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här