Helmut Mantel

Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel
Helmut Mantel

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELMUT MANTEL (1925-1979): Landskap, signerad, olja på duk, ca 68x94 cm

823761

2020-10-11