Klubbat för:
4 800 SEK
5 000 SEK
MARIE VON KRAEMER (f. 1947): "Hemligt möte", signerad Marie von Kraemer, olja på duk, ca 80 x 100 cm
Detta verk tillhör en temaauktion med konst av Marie von Kraemer
823777
2020-10-11