Byrå Louis XV-stil
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, Frankrike, Louis XV-stil, 1800-talets slut, fanerad i mahogny, dekor i rutmönstrad intarsia, beslag och gallerkant i mässing, höjd ca 79, 61x41 cm
Nyckel finns, stenskiva med spricka, mindre ytskador
823786
2020-10-11