Byrå Louis XV-stil

Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil
Byrå Louis XV-stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, Frankrike, Louis XV-stil, 1800-talets slut, fanerad i mahogny, dekor i rutmönstrad intarsia, beslag och gallerkant i mässing, höjd ca 79, 61x41 cm

Nyckel finns, stenskiva med spricka, mindre ytskador

823786

2020-10-11