brickställ

brickställ
brickställ
brickställ
brickställ
brickställ
brickställ

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKSTÄLL, med fyra brickor, grönmålade med dekor, 1900-talet, brickorna ca 32x42 cm

Bruksslitage, märken

823791

2020-10-13