Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JULGRANSFOT, tidigt 1900-tal, fötter i form av tomtar, bemålat trä, höjd ca 21, diameter 47 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Skador, slitage
823830
2020-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här