Julgransfot tidigt 1900-tal

Julgransfot tidigt 1900-tal
Julgransfot tidigt 1900-tal
Julgransfot tidigt 1900-tal
Julgransfot tidigt 1900-tal
Julgransfot tidigt 1900-tal
Julgransfot tidigt 1900-tal
Julgransfot tidigt 1900-tal
Julgransfot tidigt 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JULGRANSFOT, tidigt 1900-tal, fötter i form av tomtar, bemålat trä, höjd ca 21, diameter 47 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Skador, slitage

823830

2020-10-30