Severin Hansen satsbord

Severin Hansen satsbord
Severin Hansen satsbord
Severin Hansen satsbord
Severin Hansen satsbord
Severin Hansen satsbord
Severin Hansen satsbord
Severin Hansen satsbord
Severin Hansen satsbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SATSBORD, 2 delar, Severin Hansen, Haslev, Danmark, Riopalisander, 1960-tal.

bruksslitage 1 bord saknas
CITES intyg medföljer

823831

2020-10-14