Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, med två lådor, beslag av mässing, märkt Gärsnäs på undersida, höjd ca 72, 86x44 cm
Smärre slitage, insidan av lådorna med klisterrester
823832
2020-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här