Skrivbord, Gärsnäs

Skrivbord, Gärsnäs
Skrivbord, Gärsnäs
Skrivbord, Gärsnäs
Skrivbord, Gärsnäs
Skrivbord, Gärsnäs
Skrivbord, Gärsnäs
Skrivbord, Gärsnäs
Skrivbord, Gärsnäs

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, med två lådor, beslag av mässing, märkt Gärsnäs på undersida, höjd ca 72, 86x44 cm

Smärre slitage, insidan av lådorna med klisterrester

823832

2020-10-13