Mössbord 1800-tal

Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal
Mössbord 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÖSSBORD, 1800-talets första hälft, furu, blåbemålat, spår av röd bemålning, sarg med låda, höjd ca 73, 77x53 cm

Patina

823835

2020-11-03