Clubbfåtöljer 1940-tal

Clubbfåtöljer 1940-tal
Clubbfåtöljer 1940-tal
Clubbfåtöljer 1940-tal
Clubbfåtöljer 1940-tal
Clubbfåtöljer 1940-tal
Clubbfåtöljer 1940-tal
Clubbfåtöljer 1940-tal
Clubbfåtöljer 1940-tal
Clubbfåtöljer 1940-tal
Clubbfåtöljer 1940-tal
Clubbfåtöljer 1940-tal
Clubbfåtöljer 1940-tal
Clubbfåtöljer 1940-tal
Clubbfåtöljer 1940-tal
Clubbfåtöljer 1940-tal
Clubbfåtöljer 1940-tal
Clubbfåtöljer 1940-tal
Clubbfåtöljer 1940-tal
Clubbfåtöljer 1940-tal
Clubbfåtöljer 1940-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

3 600 SEK

Beschreibung

CLUBBFÅTÖLJER, 1940-tal, märkta AB Sollebrunns Möbelindustri, Sollebrunn, läder, höjd ca 67 cm, bredd 62 cm, sitthöjd ca 36 cm

Zustandsbeschreibung

skador och slitage

823838

2020-11-03