Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
3 600 SEK
Beschreibung
CLUBBFÅTÖLJER, 1940-tal, märkta AB Sollebrunns Möbelindustri, Sollebrunn, läder, höjd ca 67 cm, bredd 62 cm, sitthöjd ca 36 cm
Zustandsbeschreibung
skador och slitage
823838
2020-11-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner