Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KONTORSSTOL, 1950-tal, förkromat opch lackerat stål, snurrbar på hjul, höjd ca 103 cm, sitthöjd ca 52 cm
Slitage, repor, rost
823839
2020-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här