Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
LISA LARSON, ansiktsvas / ytterfoder, Gustavsberg, stengods, svartglaserad, signerad Lisa L Made in Sweden, höjd 25, diameter 16 cm
Smärre slitage
823860
2020-10-14