Lisa Larson afrikansk mask
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LISA LARSON, afrikansk mask, Gustavsberg, keramik, signerad Lisa L, K-studion Gustavsberg Made in Sweden, längd 22 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
823867
Päivämäärä:
2020-10-14