Olle Kåks färglitografi
2020-10-14
823881
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE KÅKS (född 1941): Komposition, signerad och numrerad 99/225, färglitografi, ca 43x29 cm