Ljuskrona allmoge 18/1900-tal

Ljuskrona allmoge 18/1900-tal
Ljuskrona allmoge 18/1900-tal
Ljuskrona allmoge 18/1900-tal
Ljuskrona allmoge 18/1900-tal
Ljuskrona allmoge 18/1900-tal
Ljuskrona allmoge 18/1900-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, 18/1900-tal, allmoge, trä samt smide, 8 ljusarmar, höjd ca 28, diameter 34 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage

823892

2020-10-30