Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTALER, 2 st, omkring år 1900, bl.a en i björkfanér med skuren dekor av lejontassar, höjd 90 resp 114 cm
Fanérskador, slitage, sprickor
823897
2020-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här