Piedestaler 2 st

Piedestaler 2 st
Piedestaler 2 st
Piedestaler 2 st
Piedestaler 2 st
Piedestaler 2 st
Piedestaler 2 st
Piedestaler 2 st
Piedestaler 2 st
Piedestaler 2 st
Piedestaler 2 st

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTALER, 2 st, omkring år 1900, bl.a en i björkfanér med skuren dekor av lejontassar, höjd 90 resp 114 cm

Fanérskador, slitage, sprickor

823897

2020-10-14