Kurt Ullberger

Kurt Ullberger
Kurt Ullberger

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KURT ULLBERGER (1919-2008): litografi, Södermalnm signerad och numrerad K Ullberger 1984, 61/300 k, ca 28x40 cm

823898

2020-10-14