Korg allmoge 1883

Korg allmoge 1883
Korg allmoge 1883
Korg allmoge 1883
Korg allmoge 1883
Korg allmoge 1883
Korg allmoge 1883
Korg allmoge 1883
Korg allmoge 1883

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KORG, flätad, allmoge, daterad 1883, originalmålning, höjd ca 38, 50x31 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Skador, slitage

823907

2020-10-30