Böhlmarks golvlampa
2020-10-14
823909
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BÖHLMARKS, golvlampa, mässing, 1900-talets mitt, numrerad 15413, höjd 135 cm
Repor och slitage, klippt el