Böhlmarks golvlampa

Böhlmarks golvlampa
Böhlmarks golvlampa
Böhlmarks golvlampa
Böhlmarks golvlampa
Böhlmarks golvlampa
Böhlmarks golvlampa
Böhlmarks golvlampa
Böhlmarks golvlampa

Klubbat för:

5 000 SEK

1 500 SEK

BÖHLMARKS, golvlampa, mässing, 1900-talets mitt, numrerad 15413, höjd 135 cm

Repor och slitage, klippt el

823909

2020-10-14