Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGUR, 1900-talets början, mahogny, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, höjd ca 57 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Nyckel medföljer

823924

2020-10-30