Johny Christensen vitrinskåp

Johny Christensen vitrinskåp
Johny Christensen vitrinskåp
Johny Christensen vitrinskåp
Johny Christensen vitrinskåp
Johny Christensen vitrinskåp
Johny Christensen vitrinskåp
Johny Christensen vitrinskåp
Johny Christensen vitrinskåp
Johny Christensen vitrinskåp
Johny Christensen vitrinskåp
Johny Christensen vitrinskåp
Johny Christensen vitrinskåp
Johny Christensen vitrinskåp
Johny Christensen vitrinskåp
Johny Christensen vitrinskåp
Johny Christensen vitrinskåp
Johny Christensen vitrinskåp
Johny Christensen vitrinskåp
Johny Christensen vitrinskåp
Johny Christensen vitrinskåp

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHNY CHRISTENSEN, vitrinskåp, examensarbete 1987, inköpt på Capellagården Öland, utfört i ask, inredd med 2 hyllplan, höjd 155, 54x32 cm, signerad och daterad

823953

2020-10-11