Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
KRUS, 1800-tal, hänklar, delvis glaserat, lergods, höjd ca 16, diameter 34 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Zustandsbeschreibung
Avslag
823988
2020-10-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner