Krus lergods 1800-tal

Krus lergods 1800-tal
Krus lergods 1800-tal
Krus lergods 1800-tal
Krus lergods 1800-tal
Krus lergods 1800-tal
Krus lergods 1800-tal
Krus lergods 1800-tal
Krus lergods 1800-tal
Krus lergods 1800-tal
Krus lergods 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

KRUS, 1800-tal, hänklar, delvis glaserat, lergods, höjd ca 16, diameter 34 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Zustandsbeschreibung

Avslag

823988

2020-10-30