Akvarell E thompson Hull
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Höganäs", från Höganäs, signerad E Thompson Hull, daterad 1902, akvarell och täckvitt på papper, ca 36 x 52 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Gulnader, fläckar
824001
2020-10-30