Akvarell E thompson Hull

Akvarell E thompson Hull
Akvarell E thompson Hull
Akvarell E thompson Hull
Akvarell E thompson Hull
Akvarell E thompson Hull
Akvarell E thompson Hull
Akvarell E thompson Hull
Akvarell E thompson Hull

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Höganäs", från Höganäs, signerad E Thompson Hull, daterad 1902, akvarell och täckvitt på papper, ca 36 x 52 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Gulnader, fläckar

824001

2020-10-30