Bord Swedish Grace
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BORD,Sverige 1920/30-tal, Swedish Grace, mahogny samt skiva i rotfaner, sarg och benställning med klassicerande intarsiadekor, höjd 57,5, 85x55 cm
Repor, mindre slitage och anerskador, fuktfläck
824011
2020-10-11