Agnes Tyboni olja

Agnes Tyboni olja
Agnes Tyboni olja
Agnes Tyboni olja
Agnes Tyboni olja
Agnes Tyboni olja
Agnes Tyboni olja

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AGNES TYBONI (1893 -1943): Blomsterstilleben, signerad och daterad Ag. Tyboni -1937, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 55x46 cm

Krackelyr

824016

2020-10-14