Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AGNES TYBONI (1893 -1943): Blomsterstilleben, signerad och daterad Ag. Tyboni -1937, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 55x46 cm
Krackelyr
824016
2020-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här