Carl Malmsten stolar Skedblad

Carl Malmsten stolar Skedblad
Carl Malmsten stolar Skedblad
Carl Malmsten stolar Skedblad
Carl Malmsten stolar Skedblad
Carl Malmsten stolar Skedblad
Carl Malmsten stolar Skedblad
Carl Malmsten stolar Skedblad
Carl Malmsten stolar Skedblad

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CARL MALMSTEN, stolar, 4 st,1930-tal, "Skedblad", furu, brännmärkta, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

824050

2020-10-11