Sameknivar

Sameknivar
Sameknivar
Sameknivar
Sameknivar
Sameknivar
Sameknivar

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SAMEKNIVAR, 2st, renhorn, delvis trä och läder, varav en otydligt signerad total längd ca 22-25 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

824057

2020-10-14