Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SAMEKNIVAR, 2st, renhorn, delvis trä och läder, varav en otydligt signerad total längd ca 22-25 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
824057
2020-10-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner