Diorama halvmodell av skepp

Diorama halvmodell av skepp
Diorama halvmodell av skepp
Diorama halvmodell av skepp
Diorama halvmodell av skepp
Diorama halvmodell av skepp
Diorama halvmodell av skepp

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

DIORAMA, halvmodell av skepp, "Anna", 1900-talets början, ca 16 x 29 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

824060

2020-10-30