Franco Costa seriegrafier
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRANCO COSTA (född 1934):(2) "12 Metre World championship 87 porto cervo, signerad samt daterad 87, ",Americas Cup, "12 Metre World Championship 87, , signerad Franco Costa samt i trycket, tryckytan ca 80x60 cm, med följer seriegrafi "Amercias cup 87 signerad samt daterad i trycket, ca 80x60 cm
824062
2020-10-14