Bläckställ, Louis XVI-stil

Bläckställ, Louis XVI-stil
Bläckställ, Louis XVI-stil
Bläckställ, Louis XVI-stil
Bläckställ, Louis XVI-stil
Bläckställ, Louis XVI-stil
Bläckställ, Louis XVI-stil
Bläckställ, Louis XVI-stil
Bläckställ, Louis XVI-stil
Bläckställ, Louis XVI-stil
Bläckställ, Louis XVI-stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BLÄCKSTÄLL, Louis XVI-stil, 1800-talets slut, putto med pukor, förgylld och patinerad brons, höjd 15, längd 19,5 cm

824083

2020-10-25