Halvmodell skeppet christina

Halvmodell skeppet christina
Halvmodell skeppet christina
Halvmodell skeppet christina
Halvmodell skeppet christina
Halvmodell skeppet christina
Halvmodell skeppet christina
Halvmodell skeppet christina
Halvmodell skeppet christina

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DIORAMA, halvmodell av skepp, "Christina", 1900-talets början, total mått ca 45 x 58 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Slitage

824086

2020-10-30