Mosse Stoopendahl oljemålning

Mosse Stoopendahl oljemålning
Mosse Stoopendahl oljemålning
Mosse Stoopendahl oljemålning
Mosse Stoopendahl oljemålning
Mosse Stoopendahl oljemålning
Mosse Stoopendahl oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MOSSE STOOPENDAHL (1901-1948): "Orrar", signerad Mosse Stoopendahl, olja på duk, ca 44x62 cm

824087

2020-10-14