Ljusstakar, 1800-tal

Ljusstakar, 1800-tal
Ljusstakar, 1800-tal
Ljusstakar, 1800-tal
Ljusstakar, 1800-tal
Ljusstakar, 1800-tal
Ljusstakar, 1800-tal
Ljusstakar, 1800-tal
Ljusstakar, 1800-tal
Ljusstakar, 1800-tal
Ljusstakar, 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, Directoire-stil, 1800-tal, förgylld brons, fasetterad fot och pelare, lösa manschetter, numrerade 8223, höjd 26,5 cm

Slitage

824092

2020-10-18