Karmstolar furu

Karmstolar furu
Karmstolar furu
Karmstolar furu
Karmstolar furu
Karmstolar furu
Karmstolar furu
Karmstolar furu
Karmstolar furu
Karmstolar furu
Karmstolar furu
Karmstolar furu
Karmstolar furu

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets mitt, furu, lösa dynor, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, karmarna med hål efter tidigare klädsel, dynor med senare klädsel

824096

2020-10-14