Skeppsmodell

Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell
Skeppsmodell

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SKEPPSMODELL, 1900-tal, på ställning, 3-mastad, bemålat trä, höjd ca 32, längd 38 cm

Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge

Zustandsbeschreibung

Skador

824098

2020-10-30