Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SKEPPSMODELL, 1900-tal, på ställning, 3-mastad, bemålat trä, höjd ca 32, längd 38 cm
Proveniens Villa Blåkulla Nyhamnsläge
Zustandsbeschreibung
Skador
824098
2020-10-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner